Najlepszym świadectwem profesjonalizmu Grupy TDEC jest liczba i rodzaje projektów instalacji HVAC zakończonych sukcesem. Zrealizowaliśmy ich już kilkaset, z czego znakomita większość została stworzona przy wykorzystaniu modelowania instalacji w 3D lub z zastosowaniem systemów BIM.

Chęć ciągłej współpracy ze strony naszych Klientów świadczy o wysokim poziomie zaufania do nas i zadowoleniu z wysokiej jakości naszych usług.

Zapraszamy do przejrzenia portfolio, w którym prezentujemy wybrane projekty stanowiące potwierdzenie możliwości TDEC oraz Klientów, z którymi utrzymujemy ciągłe relacje.

Jak mogę skontaktować się z biurem TDEC?

Zapraszamy na spotkanie do siedziby naszej firmy w Skawinie koło Krakowa. Kontakt z nami możliwy jest również za pomocą poczty e-mail oraz telefonu. Wszystkie dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce Kontakt. W procesie projektowym wykorzystujemy różnorodne kanały komunikacji dopasowane do specyfiki i rozmiaru grupy projektowej (komunikatory i programy do wideokonferencji,…

Jakie są możliwości pracy w grupie TDEC?

Dostępne stanowiska pracy wraz z wymaganiami przedstawione są w zakładce Kariera.

Jaką liczbą pracowników dysponuje TDEC?

Nasz zespół z roku na rok systematycznie się powiększa. Obecnie składa się z kreślarzy, inżynierów, CAD-Menadżerów, kierowników projektu oraz pracowników Back Office i Zarządu.

W jakich językach możliwa jest współpraca z TDEC?

W naszej pracy posługujemy się następującymi językami: niemieckim, angielskim, polskim.

Ile kosztuje projekt instalacji HVAC?

Cena projektu uzależniona jest od takich czynników jak rozmiar i przeznaczenie inwestycji, zakres projektu, pożądane oprogramowanie, harmonogram projektu. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny prac projektowych.

W jakim oprogramowaniu tworzone są projekty w biurze TDEC?

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania CAD i CAE do projektowania instalacji HVAC w 3D. Wszystkie wykorzystywane przez nas platformy są przedstawione w zakładce Oprogramowanie.

Dlaczego biuro TDEC wykonuje wszystkie projekty w środowisku 3D?

Specjalizujemy się w projektach wykonawczych i warsztatowych instalacji w budynkach wielkopowierzchniowych i o specjalnym przeznaczeniu (szpitale, przemysł, centra informatyczne, laboratoria i inne). W tego typu obiektach projektowanie 3D jest niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej koordynacji międzybranżowej. Modelowanie w trójwymiarze umożliwia włączenie w proces projektowy takich systemów jak BIM, AR lub skanowanie…