Projektowanie instalacji sanitarnych

Projektowanie instalacji sanitarnych (HVAC)

Jedną z dziedzin, w których jesteśmy wytrawnymi specjalistami, jest projektowanie instalacji HVAC. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy przy każdym projekcie HVAC, w dowolnym jego etapie. Faza budowlana czy wykonawcza to dla nas najłatwiejsze etapy do sfinalizowania.

Jednak tym, za co najbardziej doceniają nas nasi klienci, jest zdolność do podjęcia pracy w nietypowych momentach. Projekty wykonawcze, montażowe i warsztatowe, które brutalnie weryfikują założenia poczynione na przestrzeni wszystkich poprzednich faz to prawdziwy egzamin dla każdego specjalisty z branży. Takich egzaminów zdaliśmy już ponad 150, w znakomitej większości na projektach zagranicznych.

Dla naszych specjalistów, którzy projektują instalacje HVAC nie mają znaczenia jakość, pochodzenie czy standardy poprzednich faz projektowych. Z nami rozwiążesz wszystkie problemy, które stoją na drodze do finalizacji inwestycji. Wszystkie podstawy projektowe, które są nam przekazywane, zostają przez nas gruntownie sprawdzone i, dzięki platformom do projektowania instalacji sanitarnych w 3D, zwizualizowane. Taki proces pozwala na wychwycenie wszystkich problemów technicznych i koordynacyjnych na długo przed rozpoczęciem prac na budowie. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i środki, które byłyby pochłonięte przez problemy koordynacyjne już w trakcie montażu instalacji.

Nie musisz obawiać się, że zabraknie nam wiedzy na temat jakiegokolwiek niestandardowego rozwiązania, jakiego masz zamiar użyć. Nasza wiedza wewnątrz firmy i zasób specjalistów, z którymi jesteśmy w kontakcie pozwalają na opracowanie każdego specyficznego tematu.

Dzięki mocnemu zapleczu IT oraz szerokiemu wachlarzowi wykorzystywanego specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie dopasować się do każdych warunków klienta i standardów pracy klienta. W razie potrzeby na życzenie wdrażamy wybrane przez klienta oprogramowanie, jeżeli wymaga tego projekt.

Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą na projektowanie w technologii BIM.

 

ZRÓBMY RAZEM BIZNES