hvacs_bg

Projektowanie instalacji sanitarnych

Projektowanie zaawansowanych instalacji sanitarnych (HVAC)

Jedną z dziedzin, w których jesteśmy wytrawnymi specjalistami, są instalacje HVAC. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy przy każdym projekcie HVAC, w dowolnym jego etapie. Faza budowlana czy wykonawcza to dla nas najłatwiejsze etapy do sfinalizowania.

Jednak tym, za co najbardziej doceniają nas nasi klienci, jest zdolność do podjęcia pracy w nietypowych momentach. Projekty wykonawcze, montażowe i warsztatowe, które brutalnie weryfikują założenia poczynione na przestrzeni wszystkich poprzednich faz to prawdziwy egzamin dla każdego specjalisty z branży. Takich egzaminów zdaliśmy już ponad 120.

Dla naszych specjalistów, którzy projektują instalacje HVAC nie mają znaczenia jakość, pochodzenie czy standardy poprzednich faz projektowych. Z nami rozwiążesz wszystkie problemy, które stoją na drodze do finalizacji inwestycji.

Nie musisz obawiać się, że zabraknie nam wiedzy na temat jakiegokolwiek niestandardowego rozwiązania, jakiego masz zamiar użyć. Nasza wiedza wewnątrz firmy i zasób specjalistów, z którymi jesteśmy w kontakcie pozwala na opracowanie każdego specyficznego tematu. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą na projektowanie BIM.

Projektowanie instalacji grzewczych

Projektowanie instalacji grzewczej opiera się nie tylko na doborze kotła, jego mocy czy paliwa grzewczego. Instalacja C.O. to cały system, który pozwoli utrzymać komfortową temperaturę wewnątrz budynku w sezonie, gdy nie każdy z nas chętnie spędza czas na „świeżym” powietrzu.
W tym okresie każdy budynek musi zapewnić nam odpowiednie warunki termiczne, ale względy estetyczne mają tutaj również wielkie znaczenie. Dlatego też w budynkach, które projektujemy, nie boimy się innowacyjnych rozwiązań, które niosą za sobą oba aspekty, przy wykorzystaniu różnorodnych źródeł ciepła.
Tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe, uwzględniające ich optymalne umiejscowienie, ogrzewanie podłogowe, czy też ściany i sufity grzewcze to tylko niektóre z rozwiązań, które stosowaliśmy wielokrotnie w naszych projektach. Nasze doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości, przy maksymalnej optymalizacji kosztów.

Projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

„Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie” z późniejszymi zmianami, określa wymagania odnośnie zapewnienia odpowiedniej jakości środowiska wewnętrznego poprzez odpowiednią wentylację i klimatyzację, przy zachowaniu przepisów odrębnych i wymagań Polskich Norm. Projekty ww. instalacji stawiają ich autorom poprzeczkę na najwyższym poziomie. Projektanci każdej branży postrzegają swoją jako najważniejszą w budynku, ale szereg wymagań co do tej części infrastruktury wymaga od twórców dużego doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do każdego obiektu z osobna. Z tą właśnie świadomością specjaliści z TDEC Group realizują projekty wentylacji i klimatyzacji.

Projektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych

Branża wodno-kanalizacyjna, dla laika, wydaje się najmniej skomplikowanym elementem infrastruktury budynku. Nic bardziej mylnego. Człowiek bez wody jest w stanie przeżyć jedynie do 3 dni. Nieumiejętne zagospodarowanie ścieków kanalizacji sanitarnej może prowadzić do poważnych konsekwencji epidemiologicznych, a w niektórych przypadkach nawet do katastrofy ekologicznej.
Dla wielu projektantów jest oczywistym, że dostarczenie i odprowadzenie wody pitnej z budynku to podstawowy jego element i prawie nikt nie myśli o nich w kategorii czegoś nadzwyczajnego. Jednak odpowiednie przygotowanie, ogrzanie oraz zagospodarowanie odpadów, może się odbywać na szereg różnych sposobów. To w naszej gestii jest dbanie, aby zarówno na etapie projektowania i montażu, jak i samego użytkowania obiektu wybrać najlepszy z nich. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

ZRÓBMY RAZEM BIZNES