Projektowanie instalacji sanitarnych

Projektowanie instalacji sanitarnych (HVAC)

edną z dziedzin, w których jesteśmy wytrawnymi specjalistami, jest projektowanie instalacji HVAC. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy przy każdym projekcie HVAC, w dowolnym jego etapie. Faza budowlana czy wykonawcza to dla nas najłatwiejsze etapy do sfinalizowania.

Jednak tym, za co najbardziej doceniają nas nasi klienci, jest zdolność do podjęcia pracy w nietypowych momentach. Projekty wykonawcze, montażowe i warsztatowe, które brutalnie weryfikują założenia poczynione na przestrzeni wszystkich poprzednich faz to prawdziwy egzamin dla każdego specjalisty z branży. Takich egzaminów zdaliśmy już ponad 120.

Dla naszych specjalistów, którzy projektują instalacje HVAC nie mają znaczenia jakość, pochodzenie czy standardy poprzednich faz projektowych. Z nami rozwiążesz wszystkie problemy, które stoją na drodze do finalizacji inwestycji.

Nie musisz obawiać się, że zabraknie nam wiedzy na temat jakiegokolwiek niestandardowego rozwiązania, jakiego masz zamiar użyć. Nasza wiedza wewnątrz firmy i zasób specjalistów, z którymi jesteśmy w kontakcie pozwala na opracowanie każdego specyficznego tematu – nawet jeżeli projekt dotyczy zaawansowanych instalacji przemysłowych. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą na projektowanie w technologii BIM.

ZRÓBMY RAZEM BIZNES