FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi działania firmy, jej procesów oraz instalacjami HVAC.

Specjalizujemy się w projektach wykonawczych i warsztatowych instalacji w budynkach wielkopowierzchniowych i o specjalnym przeznaczeniu (szpitale, przemysł, centra informatyczne, laboratoria i inne). W tego typu obiektach projektowanie 3D jest niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej koordynacji międzybranżowej. Modelowanie w trójwymiarze umożliwia włączenie w proces projektowy takich systemów jak BIM, AR lub skanowanie laserowe 3D. Technologie te nie mają zastosowania przy płaskich projektach.

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania CAD i CAE do projektowania instalacji HVAC w 3D. Wszystkie wykorzystywane przez nas platformy są przedstawione w zakładce Oprogramowanie.

Cena projektu uzależniona jest od takich czynników jak rozmiar i przeznaczenie inwestycji, zakres projektu, pożądane oprogramowanie, harmonogram projektu. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny prac projektowych.

W naszej pracy posługujemy się następującymi językami: niemieckim, angielskim, polskim.

Nasz zespół z roku na rok systematycznie się powiększa. Obecnie składa się z kreślarzy, inżynierów, CAD-Menadżerów, kierowników projektu oraz pracowników Back Office i Zarządu.

Dostępne stanowiska pracy wraz z wymaganiami przedstawione są w zakładce Kariera.

Zapraszamy na spotkanie do siedziby naszej firmy w Skawinie koło Krakowa. Kontakt z nami możliwy jest również za pomocą poczty e-mail oraz telefonu.
Wszystkie dane kontaktowe znajdą państwo w zakładce Kontakt.

W procesie projektowym wykorzystujemy różnorodne kanały komunikacji dopasowane do specyfiki i rozmiaru grupy projektowej (komunikatory i programy do wideokonferencji, platformy do zarządzania i współpracy BIM).

Load More