O firmie TDEC

Instalacje HVAC to pasja, którą żyjemy od samego początku istnienia TDEC.

Firma TDEC oferuje usługi będące odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek projektowania instalacji sanitarnych, który stale wymaga angażowania nowych narzędzi pracy i ciągłej aktualizacji wiedzy technicznej projektantów. Postępowe projektowanie instalacji HVAC, nowoczesne zarządzanie projektami BIM, wizualizacje inwestycji, szczegółowe doradztwo, obliczenia wg różnych norm oraz realizacje projektów zgodnie ze standardami międzynarodowymi – to usługi, które wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania. Naszym celem jest takie połączenie różnych obszarów realizowanych zadań, by zlecenia klientów były wykonywane z najwyższą możliwą wydajnością i jakością. Dzięki projektowaniu instalacji HVAC i instalacji przemysłowych w różnorodnych obiektach na całym świecie ciągle powiększamy paletę swoich możliwości. W trakcie naszej działalności coraz bardziej skupiamy się na technologii BIM – systemie opisującym cały cykl życia budynku za pomocą sparametryzowanego modelu 3D.

Projekty instalacji przygotowywane we współpracy z TDEC gwarantują obniżenie kosztów inwestycji dzięki identyfikowaniu i eliminowaniu proble­mów na etapie projektu, a nie realizacji.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy swoje kompetencje opierają na solidnych fundamentach zbudowanych na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Dynamiczne zespoły zarządzane przez ekspertów, którzy zdobyli doświadczenie w projektach o najwyższym stopniu skomplikowania są gotowe, by z najwyższą efektywnością opracować każdy problem.

lat na rynku

pracowników

ukończonych projektów

zadowolonych klientów

ZRÓBMY RAZEM BIZNES