company_bg

O firmie TDEC

Instalacje HVAC to pasja, którą żyjemy od samego początku istnienia TDEC.

Nowoczesne budownictwo znacznie odbiega od tradycyjnego. Przy realizacji zaawansowanych projektów trudno znaleźć na placu budowy murarza z kielnią, który cegła po cegle wznosi ścianę domu. Obecnie budynki są nie tylko większe, ale też muszą spełniać wyższe oczekiwania względem wytrzymałości czy przystosowania do planowanej funkcji. Aby sprostać standardom XXI wieku, konieczne jest angażowanie nowych narzędzi. Zalicza się do nich technologie informatyczne, dzięki którym możliwe jest projektowanie obiektów 3D. To w tym obszarze oraz w takich pracach, jak instalacje HVAC czy projektowanie BIM specjalizuje się nasza firma.

Dzięki projektowaniu różnorodnych obiektów na całym świecie stale powiększamy paletę swoich możliwości. Projektowanie różnego rodzaju obiektów w zakresie instalacji sanitarnych nie ma dla nas tajemnic. Obliczenia przy użyciu międzynarodowych norm i standardów to nasza codzienność.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy swoje kompetencje opierają na solidnych fundamentach zbudowanych na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Dynamiczne zespoły zarządzane przez ekspertów, którzy zdobyli doświadczenie na projektach o najwyższym stopniu skomplikowania są gotowe, by z najwyższą efektywnością opracować każdy problem.

lat na rynku

pracowników

ukończonych projektów

zadowolonych klientów

ZRÓBMY RAZEM BIZNES