hvacs_bg

Instalacje HVAC

Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych instalacji HVAC

Jedną z dziedzin, w których jesteśmy wytrawnymi specjalistami, są instalacje HVAC. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy przy każdym projekcie HVAC, w dowolnym jego etapie. Faza budowlana czy wykonawcza to dla nas najłatwiejsze etapy do sfinalizowania.

Jednak tym, za co najbardziej doceniają nas nasi klienci, jest zdolność do podjęcia pracy w nietypowych momentach. Projekty wykonawcze, montażowe i warsztatowe, które brutalnie weryfikują założenia poczynione na przestrzeni wszystkich poprzednich faz to prawdziwy egzamin dla każdego specjalisty z branży. Takich egzaminów zdaliśmy już ponad 90.

 

Dla naszych specjalistów, którzy projektują i wdrażają instalacje HVAC nie mają znaczenia jakość, pochodzenie czy standardy poprzednich faz projektowych. Z nami rozwiążesz wszystkie problemy, które stoją na drodze do finalizacji inwestycji.

Nie musisz obawiać się, że zabraknie nam wiedzy na temat jakiegokolwiek niestandardowego rozwiązania, jakiego masz zamiar użyć. Poczta pneumatyczna dla szpitala, instalacja gazów technicznych w fabryce farmaceutycznej, a może największy pasywny budynek w Europie? Spokojnie, znamy to. Nasza wiedza wewnątrz firmy i zasób specjalistów, z którymi jesteśmy w kontakcie pozwala na opracowanie każdego specyficznego tematu, również z zakresu instalacji procesowych. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą na projektowanie BIM.

ZRÓBMY RAZEM BIZNES