hvacs_bg

HVACS

Zaawansowane instalacje HVACS

Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy przy każdym projekcie HVAC w dowolnym jego etapie. Faza budowlana czy wykonawcza to dla nas najłatwiejsze etapy do sfinalizowania.
Jednak to, w czym najbardziej doceniają nas nasi klienci to zdolność do podjęcia pracy w nietypowych momentach. Projekty wykonawcze, montażowe i warsztatowe, które brutalnie weryfikują założenia poczynione na przestrzeni wszystkich poprzednich faz, to prawdziwy egzamin dla każdego specjalisty z branży. Takich egzaminów zdaliśmy już ponad 90. Niezależnie od jakości, pochodzenia czy standardów poprzednich faz projektowych, z nami zawsze rozwiążesz wszystkie problemy, które stoją na drodze do finalizacji inwestycji.
Nie musisz obawiać się, że zabraknie nam wiedzy na temat jakiegokolwiek niestandardowego rozwiązania, jakie masz zamiar użyć. Poczta pneumatyczna dla szpitala, instalacja gazów technicznych w fabryce farmaceutycznej, a może największy pasywny budynek w Europie? Spokojnie, znamy to. Nasza wiedza wewnątrz firmy i zasób specjalistów, z którymi jesteśmy w kontakcie pozwala na opracowanie każdego specyficznego tematu, również z zakresu instalacji procesowych.

ZRÓBMY RAZEM BIZNES